A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W bramkach jest równy z Robakiem z Widzewa.
A nie możesz nic swojego wymyśleć?? A później pośmiewisko, że jesteśmy fan klubem.
Aaa ok ok . Wyglądało jak by kibice Bytovi odpalili.
A w Polkowicach Elana dostaje baty 3:0 :) co się dzieje wielka Elana pada na kolana :D haha . . . LechII teraz Górnik . . . Bardzo fajnie.
M
Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian
Mogłem , ale tak sobie przypomniałem tą przyspiewke , i tak sobie pomyslałem ze to troche do condonii pasuje , klubik z batorowa dostal od Elblaga boisko , kase co roku od miasta , i pewnie jak bym zrobil klocka to tez by posmakowali
Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.
Się pytałem czemu nie sprzedają piwa to powiedziano mi że jakiemuś radnemu elbląskiemu się nie spodobało że jest alkohol i zakazał podajcie jego nazwisko a na pewno na niego nie zagłosuje
Bo w tym kraju jak da się palec to chcą całą rękę. Polacy nie dorośli aby pić alkohol na takich imprezach. Słuszna decyzja. Chcesz piwo to idź do baru. Niestety ale sami jesteśmy temu winni.