A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Uwazaj zebys ty nie byl bezdomny..na kolana przed ksiedzem, tak zebys buzke mial w odpowiednim miejscu
Oby wiosna byla taka. Boje sie otwarcia okna transwerowego. A tak na marginesie jest okazja ograc mlodziez bo 1 liga jeszcze jest po za zasiegiem finansowym.
Dziękujemy piłkarzom i sztabowi. Dziękujemy księże Pawle. My wierzymy tylko ZKS Olimpio o nasz o nasz.
klub parafialny czy cos takiego. .. ?
Walczyć trenować Olimpia musi panować
1 liga poza zasięgiem z dwóch powodów,a właściwie z 3 .Brak sponsora strategicznego.Za małe wsparcie miasta .Brak napastnika chociażby klasy Zjawińskiego o infrastrukturze stadionu nie wspomnę.
Dużo racji.
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa