48
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Uwazaj zebys ty nie byl bezdomny..na kolana przed ksiedzem, tak zebys buzke mial w odpowiednim miejscu
(2019.09.21)
Oby wiosna byla taka. Boje sie otwarcia okna transwerowego. A tak na marginesie jest okazja ograc mlodziez bo 1 liga jeszcze jest po za zasiegiem finansowym.
Gosc (2019.09.21)

info

6  
  2
Dziękujemy piłkarzom i sztabowi. Dziękujemy księże Pawle. My wierzymy tylko ZKS Olimpio o nasz o nasz.
kolega_szadoka (2019.09.22)

info

5  
  11
klub parafialny czy cos takiego. .. ?
(2019.09.22)
Walczyć trenować Olimpia musi panować
Z i e l a r z (2019.09.22)

info

4  
  4
1 liga poza zasięgiem z dwóch powodów,a właściwie z 3 .Brak sponsora strategicznego.Za małe wsparcie miasta .Brak napastnika chociażby klasy Zjawińskiego o infrastrukturze stadionu nie wspomnę.
(2019.09.22)

info

6  
  5
Dużo racji.
(2019.09.22)
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
(2019.09.22)

info

4  
  0
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
(2019.09.22)

info

3  
  0
A ja po takich meczach Olimpii juz zbieram kase na karnet wiosenny. BRAWO Panowie. Tak trzymac beda kibice bedzie kasa
(2019.09.22)

info

4  
  0