UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian

Fan malego

Anuluj