UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mogłem , ale tak sobie przypomniałem tą przyspiewke , i tak sobie pomyslałem ze to troche do condonii pasuje , klubik z batorowa dostal od Elblaga boisko , kase co roku od miasta , i pewnie jak bym zrobil klocka to tez by posmakowali

Kibic OE

Anuluj