Wybrany wątek opinii

Brawo panowie , dzieki za walke i 3 pkt, W Elblągu tylko Olimpia . Jak w Elblagu stawiam klocka to go zjedza batorowcy !!!
Kibic OE (2019.09.21)
A nie możesz nic swojego wymyśleć?? A później pośmiewisko, że jesteśmy fan klubem.
Ciekawski (2019.09.22)
Powrót do komentarzy