Wybrany wątek opinii
Brawo panowie , dzieki za walke i 3 pkt, W Elblągu tylko Olimpia . Jak w Elblagu stawiam klocka to go zjedza batorowcy !!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
17
A nie możesz nic swojego wymyśleć?? A później pośmiewisko, że jesteśmy fan klubem.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3