UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.
Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.