UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.


Anuluj