Wybrany wątek opinii

Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian
Fan malego (2019.09.22)
Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.
(2019.09.22)
Powrót do komentarzy