Wybrany wątek opinii
Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Nie przesadzaj. Gra dobrze. Ale są sytuacje kiedy jak jeździec bez głowy kiwa zamiast podawać. Dużo strat. Zawodnik idealny na tą drużynę. Nic więcej co udowodnił w Radomiaku.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4