48
21.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co było nie tak podczas jakiegoś meczu (którego??) gdy sprzedawano piwo. A przyczyną było wypite właśnie piwo.
Joshua (2019.09.22)
Twoje teksty zalatują prostactwem. Słabo.
(2019.09.22)
Szkoda, że Mały po rundzie jesiennej odchodzi.
(2019.09.22)
Trudno i powodzenia.
(2019.09.22)
Zakonny Klub Sportowy
Pijak (2019.09.22)
jak pozycja w lidze w zmie bedzie za wysoko to prezesik odda pol skladu za darmo w ramach pozornych "oszczednosci" zeby szybko na wiosne przegrac awans
(2019.09.22)

info

1  
  2
Brawo Olimpia!!! A chcialem zapytac co z tym mlodziutkim Danielem Morys??? Gral w ekstraklasie w wisle krakow a w olimpii siedzi na lawce ????
Pjoter (2019.09.22)

info

0  
  1
Do l ligi droga jest kręta i wyboista trzeba zaplecza finansowego i tp
Ktomawiedziectenwie (2019.09.22)