A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A co było nie tak podczas jakiegoś meczu (którego??) gdy sprzedawano piwo. A przyczyną było wypite właśnie piwo.
Twoje teksty zalatują prostactwem. Słabo.
Szkoda, że Mały po rundzie jesiennej odchodzi.
Trudno i powodzenia.
Zakonny Klub Sportowy
jak pozycja w lidze w zmie bedzie za wysoko to prezesik odda pol skladu za darmo w ramach pozornych "oszczednosci" zeby szybko na wiosne przegrac awans
Brawo Olimpia!!! A chcialem zapytac co z tym mlodziutkim Danielem Morys??? Gral w ekstraklasie w wisle krakow a w olimpii siedzi na lawce ????
Do l ligi droga jest kręta i wyboista trzeba zaplecza finansowego i tp