UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A w Polkowicach Elana dostaje baty 3:0 :) co się dzieje wielka Elana pada na kolana :D haha . . . LechII teraz Górnik . . . Bardzo fajnie.

Pijak z prostej

Anuluj