Wybrany wątek opinii
Damianek jak zwykle tylko ja tu jestem dookola mnie nie ma nikogo chlopak nie gra dla druzyny tylko dla siebie
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
Dużo racji.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
M
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian
Do moderacji
Odpowiedz
3
3