Wybrany wątek opinii

Damianek jak zwykle tylko ja tu jestem dookola mnie nie ma nikogo chlopak nie gra dla druzyny tylko dla siebie
Krup (2019.09.21)
Dużo racji.
(2019.09.22)
M
(2019.09.22)
Ty chodzisz na inne mecze, Damianem zawsze gra dla drużyny, podaje piłkę kolegom, nie żałuje jest super Mały Wielki Damian
Fan malego (2019.09.22)
Powrót do komentarzy