A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
dla zlodzijstwa za duzo syfu zeby jeszcze syfiarzy trzymac co maja staly przelew z pomawiania czerpanie korzysci osobostej z drugiek osoby wozki inwalidzkie sa dla policji z tego ARTur zadecydowal oby jak najwiecej co ludzie moi znaja zeby jak najwiecej z takich zlodzieji syfiarzy jezdzilo na wuzku za dlugo uzywali wozki wozki wozki dla waszych smierdzacych splotow na zabke
A niech spadają na drzewo banany prostować
To czemu tego nie robią? Toć mają ludzi w Radzie Miejskiej
ze zdjęć wynika, że już nawet pies z kulawą nogą ma w ich w. d..., żenada straszna
Ja nie chce jezdzic po paliwo wode i faje
Dajcie mi zarobic a nie pchajcie do przestepstwa. Upokorzeniem bylo handlowac paliwem i innymi dobrami.
Elbląg nie chce koalicji. Koalicja sie nie sprawdziła, okazala sie pełną buty arogancji cwaniactwa kolesiostwa mafią ktora utracila bezpowrotnie popularność i szacunek skutkiem czego zostala odwołana w referendum w 2013 roku kiedy to jerzy wcisla6 tak kierował rada miejska ze skierowal ja na gore lodową i cala rada pod jego przywodztwem poszla na dno jak Titanic
a ja chcę krakersa
To jest tylko gadanie żeby gadać Oni nie mają zamiaru niczego robić Tacy po prostu są
Strach przed wyborcami spowodował spotkanie we własnym gronie.
Afera z lekami wybuchła za rządów po-psl gdy dla kolesiów zmienili ustawę i handel lekami stał się wykroczeniem nie przestępstwem tak jak i prowadzenie apteki bez uprawnień można było dostać co najwyżej mandat 500zl hehheh...
.