UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Elbląg nie chce koalicji. Koalicja sie nie sprawdziła, okazala sie pełną buty arogancji cwaniactwa kolesiostwa mafią ktora utracila bezpowrotnie popularność i szacunek skutkiem czego zostala odwołana w referendum w 2013 roku kiedy to jerzy wcisla6 tak kierował rada miejska ze skierowal ja na gore lodową i cala rada pod jego przywodztwem poszla na dno jak Titanic
Mamakaroliny