Wybrany wątek opinii

Pisowcy co z tymi lekami? kolejna afera Pisu a wy dalej popieracie tą ciemnotę.
(2019.09.16)
Afera z lekami wybuchła za rządów po-psl gdy dla kolesiów zmienili ustawę i handel lekami stał się wykroczeniem nie przestępstwem tak jak i prowadzenie apteki bez uprawnień można było dostać co najwyżej mandat 500zl hehheh... .
sasuad (2019.09.17)
sam jesteś psycholem i zioniesz pogardą
luka (2019.09.17)
Powrót do komentarzy