Wybrany wątek opinii
Pisowcy co z tymi lekami? kolejna afera Pisu a wy dalej popieracie tą ciemnotę.
Do moderacji
Odpowiedz
35
51
Afera z lekami wybuchła za rządów po-psl gdy dla kolesiów zmienili ustawę i handel lekami stał się wykroczeniem nie przestępstwem tak jak i prowadzenie apteki bez uprawnień można było dostać co najwyżej mandat 500zl hehheh...
.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
sam jesteś psycholem i zioniesz pogardą
Do moderacji
Odpowiedz
1
1