UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dla zlodzijstwa za duzo syfu zeby jeszcze syfiarzy trzymac co maja staly przelew z pomawiania czerpanie korzysci osobostej z drugiek osoby wozki inwalidzkie sa dla policji z tego ARTur zadecydowal oby jak najwiecej co ludzie moi znaja zeby jak najwiecej z takich zlodzieji syfiarzy jezdzilo na wuzku za dlugo uzywali wozki wozki wozki dla waszych smierdzacych splotow na zabke

ARTUR ARCITECT