UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dla zlodzijstwa za duzo syfu zeby jeszcze syfiarzy trzymac co maja staly przelew z pomawiania czerpanie korzysci osobostej z drugiek osoby wozki inwalidzkie sa dla policji z tego ARTur zadecydowal oby jak najwiecej co ludzie moi znaja zeby jak najwiecej z takich zlodzieji syfiarzy jezdzilo na wuzku za dlugo uzywali wozki wozki wozki dla waszych smierdzacych splotow na zabke
ARTUR ARCITECT