UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Afera z lekami wybuchła za rządów po-psl gdy dla kolesiów zmienili ustawę i handel lekami stał się wykroczeniem nie przestępstwem tak jak i prowadzenie apteki bez uprawnień można było dostać co najwyżej mandat 500zl hehheh... .
sasuad