UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Afera z lekami wybuchła za rządów po-psl gdy dla kolesiów zmienili ustawę i handel lekami stał się wykroczeniem nie przestępstwem tak jak i prowadzenie apteki bez uprawnień można było dostać co najwyżej mandat 500zl hehheh... .

sasuad

Anuluj