Wybrany wątek opinii

Węzeł kolejowy trzeba rozbudować w Braniewie ? A dalej to którędy skoro kolej nadzalewową macie w głębokim poważaniu ?
(2019.09.16)
spoko. pis chce połączeń dawnego pksu to już widze jak kolej nadzalewowa powstanie. zaorają elbląg dokumentnie.
(2019.09.16)
To jest tylko gadanie żeby gadać Oni nie mają zamiaru niczego robić Tacy po prostu są
Z i e l a r z (2019.09.16)
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Leszek Dziąg (2019.09.20)
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Leszek Dziąg (2019.09.20)
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!). A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Leszek Dziąg (2019.09.20)
Powrót do komentarzy