Wybrany wątek opinii
Węzeł kolejowy trzeba rozbudować w Braniewie ? A dalej to którędy skoro kolej nadzalewową macie w głębokim poważaniu ?
Do moderacji
Odpowiedz
48
6
spoko. pis chce połączeń dawnego pksu to już widze jak kolej nadzalewowa powstanie. zaorają elbląg dokumentnie.
Do moderacji
Odpowiedz
4
4
To jest tylko gadanie żeby gadać Oni nie mają zamiaru niczego robić Tacy po prostu są
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Kolej nadzalewową mam w poważaniu! Za pierwszej mojej kadencji przywrócono ruch wakacyjnych pociągów, za drugiej mojej kadencji podejmowaliśmy wielokrotnie starania o zachowanie tej linii, m. in. udało się zablokować decyzję o rozbiórce tej linii (przygotowywano przetarg na rozbiórkę!).
A z węzła kolejowego w Braniewie na zachód do Elbląga przez Bogaczewo lub na południe przez Olsztyn.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0