UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Elbląg nie chce koalicji. Koalicja sie nie sprawdziła, okazala sie pełną buty arogancji cwaniactwa kolesiostwa mafią ktora utracila bezpowrotnie popularność i szacunek skutkiem czego zostala odwołana w referendum w 2013 roku kiedy to jerzy wcisla6 tak kierował rada miejska ze skierowal ja na gore lodową i cala rada pod jego przywodztwem poszla na dno jak Titanic
Mamakaroliny