UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja nie chce jezdzic po paliwo wode i faje Dajcie mi zarobic a nie pchajcie do przestepstwa. Upokorzeniem bylo handlowac paliwem i innymi dobrami.


Anuluj