A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy Cieśliński może powiedzieć, ile razy był w Elblągu w ciągu 4 lat. Ja powiem: chyba 1 raz na jakiejś bzdurnej konferencji.
skoro koalicja chce przywrócenia małego ruchu granicznego to niech koalicja popisze się żądając przywrócenia handlu przygranicznego na całej wschodniej granicy, który to handel był niezwykle trafna inicjatywa społeczną a który w porozumieniu z Niemcami został decyzja Sejmu ówczesnego zlikwidowany-proszę pełne pole do popisu-działajcie!!!
sam jesteś psycholem i zioniesz pogardą
PiS partią wolności -powiedział prezes i pomyślał: nam wolno wszystko.
Ty oszuście i skandalisto. Tak tęskno ci za czasami złodziei i hipokrytów. Hańba
Niech KO i jej kandydaci przedstawią chociaż 1 sprawę, którą załatwili dla Elblążan i miasta w ciągu ostatnich 4 lat. Ponownie oszukujecie naiwnych mieszkańców obietnicami bez pokrycia. Odejdźcie w końcu i dajcie innym porządzić.
Mały ruch graniczny = papierosy i wóda z przemytu, zielone ludziki Putlera !!!
to raczej Mały Ruch Przemytniczy, dziwne są te akcje wspierania patologicznego wykwitu stosunków granicznych z sąsiadem
Cyniczne kłamstwo władzy w 2016 roku nie ulega tu żadnej wątpliwości: < MRG zawieszamy na czas szczytu NATO w W-wie i na czas wizyty Papieża Franciszka >.
Ja będę głosował na PiS. Nie - nie dlatego ze PiS mnie szczególnie przekonał. Przekonali mnie przeciwnicy PiS. Nawet jak PiS odwala pomysły a la Zandberg to potem przeciwnicy PiS pokazują mi kim są. I nawet jak któregoś dnia zapuka do mnie o 6 rano Kaczor z kotem w asyście smutnych panów i każe kocisku zrobić loda to ja go zrobię. A zaraz potem pobiegnę do Żabki obok i zrobię kocisku pyszne śniadanko z szyneczka i jeszcze dam buzi na pożegnanie i zagłosuje na ten PiS z radością. Bo to co reprezentuje środowisko "antyPiS" to jest dramat spoleczno-intelektualny. Niżej już nic nie ma.