71
16.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czy Cieśliński może powiedzieć, ile razy był w Elblągu w ciągu 4 lat. Ja powiem: chyba 1 raz na jakiejś bzdurnej konferencji.
Znowu ściema (2019.09.17)

info

9  
  0
skoro koalicja chce przywrócenia małego ruchu granicznego to niech koalicja popisze się żądając przywrócenia handlu przygranicznego na całej wschodniej granicy, który to handel był niezwykle trafna inicjatywa społeczną a który w porozumieniu z Niemcami został decyzja Sejmu ówczesnego zlikwidowany-proszę pełne pole do popisu-działajcie!!!
jozef hajeczka (2019.09.17)

info

1  
  0
sam jesteś psycholem i zioniesz pogardą
luka (2019.09.17)
PiS partią wolności -powiedział prezes i pomyślał: nam wolno wszystko.
(2019.09.17)

info

3  
  5
Ty oszuście i skandalisto. Tak tęskno ci za czasami złodziei i hipokrytów. Hańba
luka (2019.09.17)
Niech KO i jej kandydaci przedstawią chociaż 1 sprawę, którą załatwili dla Elblążan i miasta w ciągu ostatnich 4 lat. Ponownie oszukujecie naiwnych mieszkańców obietnicami bez pokrycia. Odejdźcie w końcu i dajcie innym porządzić.
luka (2019.09.17)

info

10  
  1
Mały ruch graniczny = papierosy i wóda z przemytu, zielone ludziki Putlera !!!
Po co nam to (2019.09.17)

info

6  
  2
to raczej Mały Ruch Przemytniczy, dziwne są te akcje wspierania patologicznego wykwitu stosunków granicznych z sąsiadem
weew (2019.09.17)

info

4  
  0
Cyniczne kłamstwo władzy w 2016 roku nie ulega tu żadnej wątpliwości: < MRG zawieszamy na czas szczytu NATO w W-wie i na czas wizyty Papieża Franciszka >.
erg. (2019.09.17)
Ja będę głosował na PiS. Nie - nie dlatego ze PiS mnie szczególnie przekonał. Przekonali mnie przeciwnicy PiS. Nawet jak PiS odwala pomysły a la Zandberg to potem przeciwnicy PiS pokazują mi kim są. I nawet jak któregoś dnia zapuka do mnie o 6 rano Kaczor z kotem w asyście smutnych panów i każe kocisku zrobić loda to ja go zrobię. A zaraz potem pobiegnę do Żabki obok i zrobię kocisku pyszne śniadanko z szyneczka i jeszcze dam buzi na pożegnanie i zagłosuje na ten PiS z radością. Bo to co reprezentuje środowisko "antyPiS" to jest dramat spoleczno-intelektualny. Niżej już nic nie ma.
(2019.09.17)

info

4  
  2