A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@RobertKoliński - a te aborcje to rozumiem że metodami auszwic- birkenau czy kołyma-ural ? aaaaa nieee nowoczesnymi postępowymi u nowoczesnego postępowego niby lekarza, tacy to obrońcy praw kobiet i ich postępowe prawo wprowadzone przez NSDAP na terenach okupowanych a potem przez KC PZPR na tych samych terenach okupowanych, brawo to się nazywa postęp !!
a swoją drogą rozumiem że Koalicja PesudoObywatelska zmusi towarzysza Płk. Władymira Putina to tego czego nie będzie chciał zrobić albo zacznie mu grozić : ooo tyyy przywróć mały ruch graniczny tyyyy dziadu tyy bo wiesz co ci zrobimy. .. .. !!! chyba że oni tylką chcą a towarzysz płk putin nic o tym nie wie bo nie czyta Portelu hmmm
Przecież ten ruch przygraniczny w głównej mierze polegał na przemycie rosyjskiego paliwa i papierosów. Tego chcecie? Może przemytnicy tak, ale większość mieszkańców chce by podatki z paliwa zasilały budżet Polski, a nie kieszenie przemytników.
Lepiej w Pozdu
i widzisz sam sobie odpowiedziałeś wiec paliwo w PL powinno byc po 3zł a fajki po 5zł i nie będzie się opłacało wzbogacać towarzysza płk Putina i jego kolesi
A co tow sadzi o 17 Września 1939. Szczerze
PiSowskie trole działają. Przecież to PiS zamknął mały ruch graniczny.
A ja nie chcę małego ruchu granicznego ani ich z tego Po czy tej całej koalicji. .
spoko. pis chce połączeń dawnego pksu to już widze jak kolej nadzalewowa powstanie. zaorają elbląg dokumentnie.
nikt normalny tego nie chce sluchac wiec przekonuja siebie na wzajem.