49
11.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Trzeźwy był jak drut! Tylko alkomat opary ze spryskiwacza złapał.
(2019.09.11)

info

4  
  1
Czy to mundurowy?
Gosc (2019.09.11)
dziwne że jechał bo chodzić nie mógł na pewno
(2019.09.11)

info

1  
  0
Czy to prawda, że jak pijany spowoduje wypadek ubezpieczyciel pozostawia poszkodowanych samym sobie i możemy swoich praw dochodzić w sądzie - sprawa cywilna?? Co w praktyce wygląda tak, że w razie kolizji z pijanym kierowcą lepiej nie wzywać policji a "dogadać" się. Jednym słowem Państwo chroni pijanych kierowców a pogrąża uczciwych użytkowników dróg??
Ciekawski (2019.09.11)

info

2  
  2
Szanowna Redakcjo, Proszę o poinformowanie nas jaką i czy karę poza zabraniem prawo jazdy otrzyma kierowca z 4 promilami. Ponieważ jest coraz więcej pijanych za kierownicą, od czasów twardych rządów ministra Ziobro informacja ta jest ważna dla chętnych nasladowcow jazdy po pijaku. TV informuje, że tylko ok 1,5 % pijanych kierowcow otrzymuje karę więzienia.
(2019.09.11)

info

2  
  0
Niektórzy mają dużą tolerancję na alkohol, była kiedyś taka sprawa, że facet jechał rowerem i miał chyba 6 promili i o dziwo prosto jechał. Dlatego trzeba po prostu kontrolować trzeźwość, albo alcolocki mieć w samochodzie. Wtedy nie odpali i nie pojedzie. Owszem Istnieje ryzyko, że ktoś taką blokadę zdejmie, albo ktoś trzeźwy dmuchnie, ale to już będą nieliczni tak robić i to wyeliminuje wielu ludzi po spożyciu z ruchu.
(2019.09.11)
Ponad 20 razy więcej miało być, zjadłem 1 zero. :) Tak rannych też jest dużo mniej niż 40 lat temu. Najwięcej zabitych było w 1991- 7901 przy 7,3mln samochodów w Polsce, a wypadków w 1997- 66586 przy 10,2 mln samochodów w Polsce. Teraz mamy ok 30 mln samochodów, w samym 2018 liczba zarejestrowanych samochodów w Polsce wzrosła o 1,5 mln sztuk.
(2019.09.11)
Spójrz w lustro.
Grabarz (2019.09.11)
65 lat, co robic do 12:00??? co robic do 15:00??? i konczy sie flaszka. .. malo fajnych d. po 50 siatce i tak o. ..
65 latek (2019.09.11)

info

1  
  2
jakim to trzeba byc majac taka ilosc promili w tej pustej bani i jeszcze siadac za kierownik, jestes chlopie skonczony, szkoda ze nie przejezdzalem w tym momencie zeby zobaczyc twoj wtedy bym widzial jak wygladasz zeby cie ogarnac na miescie. .. ./ pozdrawiam / ?
(2019.09.11)

info

4  
  0