A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Trzeźwy był jak drut! Tylko alkomat opary ze spryskiwacza złapał.
Czy to mundurowy?
dziwne że jechał bo chodzić nie mógł na pewno
Czy to prawda, że jak pijany spowoduje wypadek ubezpieczyciel pozostawia poszkodowanych samym sobie i możemy swoich praw dochodzić w sądzie - sprawa cywilna??
Co w praktyce wygląda tak, że w razie kolizji z pijanym kierowcą lepiej nie wzywać policji a "dogadać" się.
Jednym słowem Państwo chroni pijanych kierowców a pogrąża uczciwych użytkowników dróg??
Szanowna Redakcjo,
Proszę o poinformowanie nas jaką i czy karę poza zabraniem prawo jazdy otrzyma kierowca z 4 promilami.
Ponieważ jest coraz więcej pijanych za kierownicą, od czasów twardych rządów ministra Ziobro informacja ta jest ważna dla chętnych nasladowcow jazdy po pijaku. TV informuje, że tylko ok 1,5 % pijanych kierowcow otrzymuje karę więzienia.
Niektórzy mają dużą tolerancję na alkohol, była kiedyś taka sprawa, że facet jechał rowerem i miał chyba 6 promili i o dziwo prosto jechał. Dlatego trzeba po prostu kontrolować trzeźwość, albo alcolocki mieć w samochodzie. Wtedy nie odpali i nie pojedzie. Owszem Istnieje ryzyko, że ktoś taką blokadę zdejmie, albo ktoś trzeźwy dmuchnie, ale to już będą nieliczni tak robić i to wyeliminuje wielu ludzi po spożyciu z ruchu.
Ponad 20 razy więcej miało być, zjadłem 1 zero. :) Tak rannych też jest dużo mniej niż 40 lat temu. Najwięcej zabitych było w 1991- 7901 przy 7,3mln samochodów w Polsce, a wypadków w 1997- 66586 przy 10,2 mln samochodów w Polsce. Teraz mamy ok 30 mln samochodów, w samym 2018 liczba zarejestrowanych samochodów w Polsce wzrosła o 1,5 mln sztuk.
Spójrz w lustro.
65 lat, co robic do 12:00??? co robic do 15:00??? i konczy sie flaszka. ..
malo fajnych d. po 50 siatce i tak o. ..
jakim to trzeba byc majac taka ilosc promili w tej pustej bani i jeszcze siadac za kierownik, jestes chlopie skonczony, szkoda ze nie przejezdzalem w tym momencie zeby zobaczyc twoj wtedy bym widzial jak wygladasz zeby cie ogarnac na miescie. .. ./ pozdrawiam / ?