UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowna Redakcjo, Proszę o poinformowanie nas jaką i czy karę poza zabraniem prawo jazdy otrzyma kierowca z 4 promilami. Ponieważ jest coraz więcej pijanych za kierownicą, od czasów twardych rządów ministra Ziobro informacja ta jest ważna dla chętnych nasladowcow jazdy po pijaku. TV informuje, że tylko ok 1,5 % pijanych kierowcow otrzymuje karę więzienia.