UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
jakim to trzeba byc majac taka ilosc promili w tej pustej bani i jeszcze siadac za kierownik, jestes chlopie skonczony, szkoda ze nie przejezdzalem w tym momencie zeby zobaczyc twoj wtedy bym widzial jak wygladasz zeby cie ogarnac na miescie. .. ./ pozdrawiam / ?