49
11.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
za Tuska chcieli wprowadzić autolocki ale mu odradzili bo statystyki by padły na łeb i kasa do budżetu drastycznie by zmalała z grzywien i kar dlatego ludzie kupujcie alkomaty koszt jednego mandatu a pewność jest a im wała bo kierowca trzeźwy.
(2019.09.11)

info

1  
  0
* alcolocki
(2019.09.11)

info

1  
  0
Aaż na parking wpadł. Chyba bym pozbawił zdrowia, gdyby to na mnie trafił. Kary za małe.
(2019.09.11)

info

3  
  0
Czy ktoś może napisać jak zakończyło się udzielanie pomocy i co się stał z poszkodowanym w wypadku z hulajnogą dzisiaj na ul. Mazurskiej ? Może też redakcja coś na ten temat napisze ?
(2019.09.11)

info

1  
  0
Do tego dostałabym rok pracy na sorze
Mon (2019.09.11)
Jaki porządek Art? Ruski czyli bezprawie, okradanie Polski i okupacja. Co 2 wtedy jeździł pijany, wypadków było kilka razy więcej jak dzisiaj, a samochodów dwadzieścia razy mniej jak dzisiaj.
(2019.09.11)
Stary a głupi!! Masakra brak słów! Poco iść jak można jechać przecież! Stary pogiety dziad
Szooookkkkk (2019.09.12)

info

2  
  0
Jak Ty wyliczyłeś wzrost natężenia ruchu dwukrotny ? Skoro liczba aut wzrosła o prawie 20 razy w stosunku do danych które sam podałeś z 1975 r. , nawet jak odejmiesz z tego tzw. "martwe samochody" bez rejestracji to ok 20 000 000 aut pozostanie zarejestrowanych.
(2019.09.12)
Jak Ty wyliczyłeś wzrost natężenia ruchu dwukrotny ? Skoro liczba aut wzrosła o prawie 20 razy w stosunku do danych które sam podałeś z 1975 r. , nawet jak odejmiesz z tego tzw. "martwe samochody" bez rejestracji to ok 20 000 000 aut pozostanie zarejestrowanych.
(2019.09.12)