UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niektórzy mają dużą tolerancję na alkohol, była kiedyś taka sprawa, że facet jechał rowerem i miał chyba 6 promili i o dziwo prosto jechał. Dlatego trzeba po prostu kontrolować trzeźwość, albo alcolocki mieć w samochodzie. Wtedy nie odpali i nie pojedzie. Owszem Istnieje ryzyko, że ktoś taką blokadę zdejmie, albo ktoś trzeźwy dmuchnie, ale to już będą nieliczni tak robić i to wyeliminuje wielu ludzi po spożyciu z ruchu.