UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czy to prawda, że jak pijany spowoduje wypadek ubezpieczyciel pozostawia poszkodowanych samym sobie i możemy swoich praw dochodzić w sądzie - sprawa cywilna?? Co w praktyce wygląda tak, że w razie kolizji z pijanym kierowcą lepiej nie wzywać policji a "dogadać" się. Jednym słowem Państwo chroni pijanych kierowców a pogrąża uczciwych użytkowników dróg??
Ciekawski