UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy to prawda, że jak pijany spowoduje wypadek ubezpieczyciel pozostawia poszkodowanych samym sobie i możemy swoich praw dochodzić w sądzie - sprawa cywilna?? Co w praktyce wygląda tak, że w razie kolizji z pijanym kierowcą lepiej nie wzywać policji a "dogadać" się. Jednym słowem Państwo chroni pijanych kierowców a pogrąża uczciwych użytkowników dróg??

Ciekawski