UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niektórzy mają dużą tolerancję na alkohol, była kiedyś taka sprawa, że facet jechał rowerem i miał chyba 6 promili i o dziwo prosto jechał. Dlatego trzeba po prostu kontrolować trzeźwość, albo alcolocki mieć w samochodzie. Wtedy nie odpali i nie pojedzie. Owszem Istnieje ryzyko, że ktoś taką blokadę zdejmie, albo ktoś trzeźwy dmuchnie, ale to już będą nieliczni tak robić i to wyeliminuje wielu ludzi po spożyciu z ruchu.


Anuluj