A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
" miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie " NA BOGATO. No cóż NIE ma co tu pisać o jakiejś profilaktyce a ostrzejszym karaniu, konfiskaty samochodu jeżeli został przyłapany akurat właściciel, bezwzględnemu dożywotnio odbieraniu prawo jazd itp. itd. Niestety ludzi muszą się bać, wsiadać za kierownicę na podwójnym gazie, bo póki co to wielu ma to w głębokim poważaniu. Amen.
Super oko, super wiedza, a co drugi pije. Dać Facetowi piwo w celi, z kacem nie ma żartów. Oświata tak chleje ....
Co to za kara... ręce uciać wtedy nie wsiądzie do auta patologia jedna.
Patologiczna rodzina i czym Ty się chwalić?
Przyjdzie mu jeszcze pokryć koszty naprawy samochodów które uszkodził bo OC tu nie zadziała
Za komuny synku to był właśnie porządek.
A gdzie byli rodzice??
Jak zwykle BMW. ..
Nalezy podac ilosc rannych. Wtedy mozna okreslic zmiany.
Ale naciągane promile, na innym portalu miał 3,3 a tu prawie 4.. .jeszcze chwila i będzie 5