A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Świętujemy klęskę. A powinniśmy świętować głupotę. Przecież przed wojną cały naród był pewny, że jesteśmy potęgą i nie oddamy ani guzika. A najważniejsze, dlaczego zniszczone I wojną Niemcy, płacące olbrzymie kontrybucje, rozwinęły się szybciej niż Polska żyjąca jak pączek w maśle. To my powinniśmy mieć więcej czołgów i samolotów i nie dać się zaskoczyć. I dlaczego wokół nie mieliśmy przyjaciół ale samych wrogów? Całkiem tak jak teraz. Najbliżsi nasi przyjaciele to USA, które nas już raz sprzedało i sprzeda bez wahania jak będzie potrzebowała Rosji w konflikcie z Chinami. Przecież otwarcie mówi, że America first.
@ASWYMIATA - może i był, ale ważniejszy byłby protest przeciw Ustawie 1023.. .. powalającej na zabijanie Polaków w Polsce przez obce służby. ..
@RobertKoliński - niestety urodził się Pan za pózno i nie uratował swoim wybitnym intelektem II RP, gdyby Pan żył wtedy to najprawdopodobniej hitler i stalin umarliby ze śmiechu czytając Pana bzdurne wypowiedzi i nie doszłoby do 1 września, mimo to proszę pisać dalej, nie jest wykluczone, że jakimś cudem przeczyta to Putin i odejdzie na tamten świat nie mogąc przestać parskać z ubawienia
@RobertKoliński - "dużo mądrzejsi ode mnie" - serio? Niemożliwe.
Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie" / Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie / Nową przypowieść Polak sobie kupi / Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.
@RobertKoliński - prosi sie swinia
@RobertKoliński - Rozumiem, że 3 dekady jesteśmy ogłupiani załganą prawdą - tak?
A przed tymi trzema dekadami to co było? Sama słuszna prawda i czasy radości oraz pomyślności?
Czyli zamiast o naszej chwalebnej części historii i o rzeczach, którymi powinniśmy wlewać poczucie dumy z naszej ojczyzny - należałoby uczyć o wszystkim, co wyciągasz, pasującym pod Twoje socjalistyczne, jedyne słuszne (nie ogłupiające, nie załgane, będące poparte supernauką i faktami) poglądy?
Ubawiłem się dziś setnie milordzie. I byłoby to naprawdę śmieszne, gdyby nie było tak odstręczające - Ty to bierzesz wszystko na serio. Szok
Przecież Dąbrowszczacy to komuniści i jawni zdrajcy Polski, współpracownicy ZSRR. Nie może być bohaterem ktoś, kto jawnie i dobrowolnie współpracował z reżimem, który chciał likwidacji Polski.