UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@piszcie Kotliński piszcie - Byli i przed wojną dużo mądrzejsi ode mnie socjaliści i ludowcy, którzy o tych sprawach mówili wprost, również z sejmowej trybuny - tyle że wtedy bandycki reżim sanacyjny strzelał do nich zza węgła lub w Zachęcie, prześladował na wszelkie sposoby (Dąbrowszczacy) i zamykał w polskim obozie koncentracyjnym (!), czyli niesławnej Berezie Kartuskiej. Potem jak zwykle w polskiej historii okazywało się, że mądrzy i przewidujący socjaliści mieli rację, ale to brunatne dzierżymordy przejmowały władzę przy pomocy wojskowego zamachu stanu.

RobertKoliński