UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - niestety urodził się Pan za pózno i nie uratował swoim wybitnym intelektem II RP, gdyby Pan żył wtedy to najprawdopodobniej hitler i stalin umarliby ze śmiechu czytając Pana bzdurne wypowiedzi i nie doszłoby do 1 września, mimo to proszę pisać dalej, nie jest wykluczone, że jakimś cudem przeczyta to Putin i odejdzie na tamten świat nie mogąc przestać parskać z ubawienia
piszcie Kotliński piszcie