UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Świętujemy klęskę. A powinniśmy świętować głupotę. Przecież przed wojną cały naród był pewny, że jesteśmy potęgą i nie oddamy ani guzika. A najważniejsze, dlaczego zniszczone I wojną Niemcy, płacące olbrzymie kontrybucje, rozwinęły się szybciej niż Polska żyjąca jak pączek w maśle. To my powinniśmy mieć więcej czołgów i samolotów i nie dać się zaskoczyć. I dlaczego wokół nie mieliśmy przyjaciół ale samych wrogów? Całkiem tak jak teraz. Najbliżsi nasi przyjaciele to USA, które nas już raz sprzedało i sprzeda bez wahania jak będzie potrzebowała Rosji w konflikcie z Chinami. Przecież otwarcie mówi, że America first.

entuzjasta