UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pod nowym komendantem Straż Miejska zaczęła pracować, jest widoczna, co wazne na opanowanej przez meneli Starówce. Tylko powinna zmienic siedzibę na bardziej dostepną dla petentow oraz wygodniejszą dla straznikow, a pustych budynkow z do wykorzystania ci w Elblagu dostatek, tylko poszukać


Anuluj