UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przysięgam, pierwszy raz widzę twarze strażników miejskich. To my mamy w ogóle straż miejską. Zamiast pieniądze na samochód trzeba było przeznaczyć na koszenie trawy w starym basenie i wiele innych pożytecznych rzeczy. Ale jak nie mamy gospodarza to tak właśnie mamy. Przykre to trochę.