UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od kilku lat w urzędzie nie ma straży miejskiej tylko firma ochroniarska...Nie masz pojęcia to nie pisz głupot
MM
Od kilku lat w urzędzie nie ma straży miejskiej tylko firma ochroniarska...Nie masz pojęcia to nie pisz głupot
MM