UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Parze na te zdjęcia. To aż tylu mamy Krawężników Miejskich? To gdzie są oni, czemu ich na mieście nie eidac?

Upierdliwy John

Anuluj