UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Parze na te zdjęcia. To aż tylu mamy Krawężników Miejskich? To gdzie są oni, czemu ich na mieście nie eidac?
Upierdliwy John
Parze na te zdjęcia. To aż tylu mamy Krawężników Miejskich? To gdzie są oni, czemu ich na mieście nie eidac?
Upierdliwy John