UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pod nowym komendantem Straż Miejska zaczęła pracować, jest widoczna, co wazne na opanowanej przez meneli Starówce. Tylko powinna zmienic siedzibę na bardziej dostepną dla petentow oraz wygodniejszą dla straznikow, a pustych budynkow z do wykorzystania ci w Elblagu dostatek, tylko poszukać