UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja wierzę w to że nowy komendante postawi na nogi tą formację czyli inaczej mówiąc pogoni ich do efektywnej pracy. Niech ich będzie nawet i 50osób i niech jeżdżą nawet Mercedesami ale mają być na każde wezwanie mieszkańców bo od tego właśnie są.

Jamess

Anuluj