UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja wierzę w to że nowy komendante postawi na nogi tą formację czyli inaczej mówiąc pogoni ich do efektywnej pracy. Niech ich będzie nawet i 50osób i niech jeżdżą nawet Mercedesami ale mają być na każde wezwanie mieszkańców bo od tego właśnie są.
Jamess