UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wybierając mieszkanie na starówce trzeba mieć świadomość tego, że nie będzie ciszy i spokoju. Czy tego samego wymagałby Pan od starówki w Gdańsku? W każdym mieście na starówce są imprezy i tłumy ludzi, dobrze że Elbląg też zaczął żyć. Imprezy są do godziny 22:00 więc w czym jest problem? I na marginesie - też mieszkam na starówce, praktycznie obok Amore Mio i też jestem ciężko pracującym obywatelem. Okna są szczelne więc proponuje zamknąć jeśli jest za głośno :) i problem z głowy. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej radości z życia.