UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem za tym zeby na starowce dzialo sie jeszcze wiecej ale te spontaniczne tlumy i gwiazdy spiewajace sprawily ze ktos zapomnial o przepisach. To powinna byc impreza masowa. Zajzyjcie do ustawy o i m. Zadnej ochrony zabezpieczenia nic tam nie bylo. Jakby sie wydarzylo nieszczescie to ktos by zdrowo beknol za to.
Ktoś tam