UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem za tym zeby na starowce dzialo sie jeszcze wiecej ale te spontaniczne tlumy i gwiazdy spiewajace sprawily ze ktos zapomnial o przepisach. To powinna byc impreza masowa. Zajzyjcie do ustawy o i m. Zadnej ochrony zabezpieczenia nic tam nie bylo. Jakby sie wydarzylo nieszczescie to ktos by zdrowo beknol za to.

Ktoś tam

Anuluj