UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wezcie sie puknijcie w mózgi, wielcy koneserzy i znawcy muzyki, jak ktos woli pitolenie to jest filharmonia i nikt nie karze byc na starówce, przeciez do niedawna starówka swiecila pustkami!
Wezcie sie puknijcie w mózgi, wielcy koneserzy i znawcy muzyki, jak ktos woli pitolenie to jest filharmonia i nikt nie karze byc na starówce, przeciez do niedawna starówka swiecila pustkami!