UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jestem za tym zeby na starowce dzialo sie jeszcze wiecej ale te spontaniczne tlumy i gwiazdy spiewajace sprawily ze ktos zapomnial o przepisach. To powinna byc impreza masowa. Zajzyjcie do ustawy o i m. Zadnej ochrony zabezpieczenia nic tam nie bylo. Jakby sie wydarzylo nieszczescie to ktos by zdrowo beknol za to.
Ktoś tam