UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem za tym zeby na starowce dzialo sie jeszcze wiecej ale te spontaniczne tlumy i gwiazdy spiewajace sprawily ze ktos zapomnial o przepisach. To powinna byc impreza masowa. Zajzyjcie do ustawy o i m. Zadnej ochrony zabezpieczenia nic tam nie bylo. Jakby sie wydarzylo nieszczescie to ktos by zdrowo beknol za to.

Ktoś tam