44
27.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@odziedziczony - Nasze, czyli czyje? Pruskie? Przypominam, że teraz żyjemy w Polsce.
(2019.08.27)
W Elblągu nie brakuje niepełnosprytnych na rozumie, czego niektóre komentarze w tym wątku najlepszym dowodem:)
RobertKoliński (2019.08.27)

info

3  
  5
Gwiazd hahahahaha
Jatom (2019.08.27)
czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program
załamka i wstyd (2019.08.27)
Komu z tych cudaków tak zależy by promowac warmie i mazury którą mamy głeboko w d***e tu w Elblągu. Mamy swój region Żuławy i Powiśle i to promowac i gotowac.
(2019.08.27)

info

5  
  1
Odejdź wstydu oszczędź a nie to wyleci gdy będzie referendum. Tworzyć grupę i podpisy i pa.
(2019.08.27)

info

3  
  0
Hasło Odejdź wstydu oszczędź a nie to wyleci gdy będzie referendum. Tworzyć grupę i podpisy i pa.
(2019.08.27)

info

2  
  1
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Ja też tu mieszkam (2019.08.27)
Dużo wydał Olsztyn. Na cały system tramwajowy czyli budowę torów, przystanków, biletomatow, zakup tramwajów i budowę zajezdni wydał ponad miliard złotych.
(2019.08.27)
A czyja tęga glowa układa program?musi naprawdę dlugo myśleć aby z mniejszego gów zribic większe gow
(2019.08.27)