A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@odziedziczony - Nasze, czyli czyje? Pruskie? Przypominam, że teraz żyjemy w Polsce.
Gwiazd hahahahaha
czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program
Komu z tych cudaków tak zależy by promowac warmie i mazury którą mamy głeboko w d***e tu w Elblągu. Mamy swój region Żuławy i Powiśle i to promowac i gotowac.
Odejdź wstydu oszczędź a nie to wyleci gdy będzie referendum. Tworzyć grupę i podpisy i pa.
Hasło Odejdź wstydu oszczędź a nie to wyleci gdy będzie referendum. Tworzyć grupę i podpisy i pa.
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Dużo wydał Olsztyn. Na cały system tramwajowy czyli budowę torów, przystanków, biletomatow, zakup tramwajów i budowę zajezdni wydał ponad miliard złotych.
A czyja tęga glowa układa program?musi naprawdę dlugo myśleć aby z mniejszego gów zribic większe gow