UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program

załamka i wstyd