UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Elblągu nie brakuje niepełnosprytnych na rozumie, czego niektóre komentarze w tym wątku najlepszym dowodem:)
RobertKoliński
W Elblągu nie brakuje niepełnosprytnych na rozumie, czego niektóre komentarze w tym wątku najlepszym dowodem:)
RobertKoliński