UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Komu z tych cudaków tak zależy by promowac warmie i mazury którą mamy głeboko w d***e tu w Elblągu. Mamy swój region Żuławy i Powiśle i to promowac i gotowac.
Komu z tych cudaków tak zależy by promowac warmie i mazury którą mamy głeboko w d***e tu w Elblągu. Mamy swój region Żuławy i Powiśle i to promowac i gotowac.