Wybrany wątek opinii
czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1