Wybrany wątek opinii

czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program
załamka i wstyd (2019.08.27)
No oczywiście że trzeba jechać do Gdańska. W twoim przypadku nawet tam pozostać i już tutaj nie wracać. Gwarantuję, że nikt w Elblągu nie będzie płakał za tobą i twoimi komentarzami.
Ja też tu mieszkam (2019.08.27)
Powrót do komentarzy