Wybrany wątek opinii

Du.... nie urywa! Standard. Dobrze, że Pani Gesler ściągnie trochę gwiazd pod swoją lodziarnię, to uratuje honor miasta. To będzie Święto chleba Geslerowej;)
Nik0s (2019.08.08)
Gwiazd hahahahaha
Jatom (2019.08.27)
Powrót do komentarzy