44
27.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ile tych mln według ciebie srolsztyn wydał?
Giga miljon (2019.08.08)
Jak się ma chłopa co ma dwie lewe łapy, to trzeba se kupić chleb na mieście..
Taak.. (2019.08.09)
Można pan prezydent naszego miasta wypowie się na temat tradycji Żuław np jak często śledzia i jakiego powinniśmy jadać o albo jak zrobić mennonicką płuckową. Nie on znów obcy region będzie promował....
Jan Vincent z nędzy bez piniend (2019.08.09)

info

11  
  5
Raz Dwa Trzy spiewa Osiecka na Swiecie Chleba .....kto to wymysla?
(2019.08.09)

info

3  
  4
Na info juz knebel na komentarze . Imprezy to cinizna ale cóż sami wybietaliscie ich do um na stołku. To teraz macie, referendum i pa.
(2019.08.09)

info

10  
  4
Na info juz cenzura na komentarze . Imprezy to cinizna ale cóż sami wybraliście ich do ratusza na stołki. To teraz macie, wyjsciem referendum i pa.
(2019.08.09)
@Dawca...krwi - Jest ujęte w harmonogramie. Trzeba uważniej czytać!
(2019.08.09)
Proszę aby urzędnicy dopilnowali, żeby przed postawieniem wróblewskiego przy garach wyrobił sobie książeczkę zdrowia i zrobił wszystkie niezbędne badania.
(2019.08.09)

info

13  
  1
A laweczek po drugiej stronie rzeki Elbląg nie ma chore miasto.
(2019.08.09)

info

8  
  1
A co to jest cinizna?
Krdhgh (2019.08.26)