UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

czyli znowu jedna wielka bylejakość, impreza na poziomie wioskowym z zespołem Szwagry w tle, makabreska, trzeba będzie znowu jechać do Gdańska, wstyd dla władz miasta za takie byle jaki program

załamka i wstyd

Anuluj